China Non-slip Durable Rubber Horse Stable Mats factory and manufacturers | Nama Rubber

Non-slip Durable Rubber Horse Stable Mats

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Port: Qingdao, China
 • Min. Rendit Sasia: 200 metra katrore
 • Kohë për dorëzim: 20-30 ditë
 • Pagesës: T / T, L / C
 • Materiali: riciklohen gome
 • Paketimi: Pallets
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Item No. NM1000
  Përshkrim Non-slip Durable Rubber Horse Stable Mats
  dimension 1220 x 1830 mm; 1000 x 2000mm
  Trashësia 12, 17mm
  dizajni Round sipërfaqe dot embossing & bottom Groove

  qëndrueshme-gome-mats

  This convenient, heavy duty rubber mat clearly improves the health of your horses, livestock. The top surface is covered in hundreds of small bubbles makes it easy to clean and dry, offers the best gripping surface for your horse. On the underside there are grooves provide draining capability. 

  WHY CHOOSE OUR STABLE RUBBER MATS?

  * Resilient, cost-effective mat is manufactured from 100% re-vulcanized and recycled rubber

  * Safe, Comfortable and Durable

  * Corrosion-Proof, Aging Resistance, Long Service life 5-8 years

  A Safety Rubber Mat Focused on Animal Husbandry

  — 5 ADVANTAGES —

  horse stall mats

  mats gome lopa

  -Më shumë Aplikime

  fermë blegtorale, sallon mjeljes, shtëpi hog, stallat, plevica ...

  qëndrueshme-gome-mats-aplikimet

   

  Llojet e pllaka dysheme gome, rrotullon dhe Mats mund të kënaqë shumëllojshmëri tuaj të aplikimeve në sektorët komerciale, industriale dhe banimi.

  contacts


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne